KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15396533
nr 1539 6533
Georg Stoopendaal
(1866-1953), Sverige
Gårdslanskap. Signerad, blandteknik, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:35:50
5/5 20:58:25
Georg Stoopendaal
Läs mer om Georg Stoopendaal